Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Alan Araştırma Yönetim Perakende sektörüne hizmette 20.yılında

2017 Mart ayında Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa bölge süpervizörlerinin de katıldığı yıllık şirket toplantımızı yaptık.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Müdürümüz Mehmet Saltoğlu, geçirdiğimiz 20 yılın hikayesini anlatarak, 20 yıl boyunca perakendeciye verdiğimiz envanter sayım hizmetlerinin kalitesini istenen seviyeye getirdiğimizi, bu gayretin artarak devam edeceğini anlattı.

8-9 yıldan beri aralıksız çalışılan müşterilerimiz olduğunu, hizmet verdiğimiz müşterilerde derinleşmeyi, sadakati hizmet kalitesiyle sağladığımızı, envanter sayım faaliyetlerinde gerek teknolojik gerekse güvenli sayım yöntemlerinin geliştirilmesinde sektöre öncülük ettiğimizi, perakendecinin isteklerine uygun özel organizasyon, teknik ve yöntemle müşteri odaklı çalıştığımızın altını çizdi.

Mehmet Saltoğlu konuşmasına şöyle devam etti; Perakendeci için şirket yönetimi, aynı zamanda stok yönetimi demektir. Saymadan stokları yönetmek mümkün değildir. Perakendeci stok sayımları yapmak, stok seviyelerini ölçmek zorundadır. Bu zorunluluk karşısında bu yıl olduğu gibi önümüzdeki yılda koşullara uygun maliyetlerle perakendeciyi desteklemeye, stok yönetimlerine katkı sunmaya devam edeceğimizi belirtti.

Geçen sene hedeflerimizin tuttuğunu, 20.yılımızda %20 büyüme hedefiyle ilerleyeceğimizi söyledi.

Konuşmasını şöyle tamamladı; bugün yapmakta olduğumuz yıllık toplantımızda alacağımız kararlar ve hedeflerin önümüzdeki yıllara sağlık ve mutlulukla taşınmasını umut ediyor,  hepinizin emeğine, yüreğine sağlık diyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Toplantıda çalıştığımız firmaların hassasiyetleri , memnuniyetleri değerlendirildi. Müşteri memnuniyeti yanında çalışan personel memnuniyeti üzerine tartışmalar da yer aldı.

Toplantı, diğer yıllık toplantılarda olduğu gibi süpervizör becerisini, yeterliliğini arttıracak eğitimlerle tamamlandı.