Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Alan Araştırma Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.


Alan Araştırma Yönetim, 1997 yılında kuruldu. 1998 yılında perakende sektörüne hizmet etme kararı aldı. Özel araştırma faaliyetlerinin yanında, elektronik ortamda envanter sayım faaliyetlerine hız verdi.

Alan Araştırma Yönetim, 20 yıl aşan deneyim ve birikimiyle envanter sayım faaliyetlerini sürdürmektedir. Perakende’de gıda, tekstil, lojistik, bilgisayar, yayınevi, kozmetik, multi media, seramik, zücaciye, kitapevleri, hırdavat gibi değişik sektörlerde yürüttüğü faaliyetlerle, edindiği deneyimlerle bünyesinde tüm sayım teknik ve yönteminin altyapısını geliştirmiştir. Kontrollü sayım yöntemleriyle sayım sürecini kısaltan ve kaliteyi arttıran çözümler geliştirmiştir.

Alan Araştırma Yönetim, perakende sektörünün onlarca önemli sorunlarının başında gelen envanter ve stok yönetimi konularında perakendecilere destek vermektedir.

Alan Araştırma Yönetim, Türkiye’nin tüm bölgesinde yaygın organizasyonu ile envanter sayım ve stok yönetim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bir gecede orta ölçekli ortalama 20 satış noktasında sayım yapabilme kapasitesine sahiptir. Bir gün önce bilgisi verilen satış noktaları Türkiye’nin neresinde olursa olsun bir gün sonra sayılabilmektedir.

Alan Araştırma Yönetim, merkezi İstanbul’dur. Ankara, İzmir, Diyarbakır temsilciliklerimiz, Sakarya, Kocaeli, Edirne, Bursa, Balıkesir, Kütahya, Eskişehir, Isparta, Denizli, Antalya, Mesin, Antep, Ş.Urfa, Malatya, Mardin, Erzurum, Konya, Kayseri, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon illerinde yerel organizasyonumuz mevcuttur. Türkiye genelinde yürüttüğü faaliyetlerini temsilcilik ve lokal personel sayısını arttırarak sürdürmektedir.

Alan Araştırma Yönetim, yukarıda belirtilen imkanlarıyla perakendeci dostu olma özelliğini sürdürmektedir.